Opinie

Whitify zestaw do wybielania zębów

Żółte zęby – problem, który można dość łatwo rozwiązać

Brzydko wyglądające zęby bez wątpienia nie są powodem do dumy, a często mogą powodować spore kompleksy i sprawiać, że rzadziej się uśmiechamy. Wybielanie przeprowadzone w gabinecie stomatologicznym jest co prawda skuteczne, ale nie należy do najtańszych. Nie jest to również zabieg do końca bezpieczny. Wykorzystywany w trakcie terapii nadtlenek wodoru może bowiem podrażniać szkliwo i powodować dolegliwości bólowe. Czy to znaczy, że mamy całkowicie zrezygnować z pokarmów przebarwiających nasze zęby? Nic z tych rzeczy! Stosując proste sposoby, można w kilka dni zapewnić sobie śnieżnobiały, zdrowy uśmiech bez konieczności wizyty u stomatologa.

Czym jest Whitify?

Whitify to zestaw służący do wybielania zębów, który zapewnia bardzo wysoką skuteczność, a wymierne efekty można obserwować już po 6 dniach kuracji. To żel aktywowany specjalną lampą LED, która również wchodzi w skład zestawu. Dzięki Whitify można osiągnąć bardzo dobre efekty i nie narazić się na przykre skutki uboczne. To prosty sposób, by papierosy, czerwone wino, kawa czy herbata nie odkładały się na płytce nazębnej i nie tworzyły brzydko wyglądającej powłoki, która powoduje uczucie wstydu. Whityfy to wybielanie zębów bez wydawania ogromnych pieniędzy na zabiegi stomatologiczne. Cały zabieg można przeprowadzić we własnym domu.

whitify

Jak działa Whitify na wybielanie zębów?

Cały sekret skuteczności tego preparatu tkwi w składzie żelu, który dołączony jest do każdego zestawu. Ma on za zadanie rozpuścić przebarwienia i wybielić nasze zęby w krótkim czasie. Aby do minimum skrócić czas potrzebny do osiągnięcia pożądanych efektów, każdy wyposażony jest w specjalną lampę LED, która aktywuje substancje aktywne i zdecydowanie podnosi efektywność całego zabiegu. Warto pamiętać, że stosowanie tego środka wraz z lampą jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje przykrych skutków ubocznych, z jakimi musimy się liczyć, stosując konkurencyjne środki na wybielanie zębów.

Jaki jest skład Whitify?

W składzie Whitify nie znajdziemy nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), który jest głównym sprawcą skutków ubocznych. Jeśli zależy Ci, by w trakcie wybielania nie narazić się na nadwrażliwość i nie uszkodzić szkliwa, Whitify zapewni najlepszą skuteczność przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. W składzie znajdują się jedne z najskuteczniejszych produktów wybielających zęby, ale producent tego środka zadbał, by stosować tylko takie gwarantujące pełne bezpieczeństwo. W składzie znaleźć można naturalne ekstrakty z nasion granatu, sok z liści aloesu czy mentol. To wszystko sprawia, że kuracja wybielania zębów nie tylko poprawia wygląd naszego uśmiechu, ale także odświeża oddech.

Whitify

W jaki sposób dawkować Whitify, by zmaksymalizować efekty?

Składniki aktywne preparatu Whitify zamknięte są w wygodnych strzykawkach, dlatego dawkowanie jest bardzo proste. Po rozłożeniu całego zestawu odkręcamy zabezpieczenie strzykawki i aplikujemy 1/4 objętości do górnej i dolnej wkładki. Pamiętajmy, by jak najdokładniej rozprowadzić żel, bo tylko w ten sposób uzyskamy pożądane efekty. W kolejnym kroku wkładamy całe urządzenie do buzi i czekamy 15 minut na aktywowanie składników aktywnych. W tym czasie możemy wykonywać dowolne czynności. Cała kuracja trwa 6 dni, a po tym czasie widoczne są już naprawdę fajne efekty, które monitorować możemy za pomocą dołączonego do każdego zestawu wzornika  kolorów.

Jakie efekty można uzyskać stosując Whitify zgodnie z zaleceniami?

Stosowanie Whitify zgodnie z zaleceniem producenta może prowadzić do rozjaśnienia zębów nawet o kilka odcieni. Zmianę można obserwować, wykorzystując wzornik. Warto przed rozpoczęciem kuracji wykonać zdjęcie poglądowe, które pozwoli na ocenę efektów zaraz po zakończeniu wybielania. Należy w tym miejscu podkreślić, że Whitify, pomimo że oferuje bardzo dobre efekty, nie powoduje nadwrażliwości zębów, co bardzo często ma miejsce w przypadku wybielania słabej jakości preparatami bazującymi na chlorku wodoru. Jeśli zależy Ci nie tylko na ładnym uśmiechu, ale również zdrowych zębach, Whitify wydaje się rozwiązaniem idealnym.

Whitify CENA

Co o Whitify mówią osoby stosujące ten środek?

Whitify

Przeglądając opinie o Whitify wyraźnie widać, że jest to jeden z najskuteczniejszych środków na wybielanie zębów dostępnych na rynku. Już samo używanie żelu zapewnia bardzo ładne wybielenie, a połączenie go z lampą LED tylko przyspiesza efekt i pozwala na jeszcze mocniejsze wybielenie. Liczne pozytywne opinie, jakie znaleźć można w sieci, wyraźnie potwierdzają, że jest to środek całkowicie bezpieczny dla zębów. Nie powoduje podrażnień, a odpowiednio stosowany nie przyczynia się do powstania nadwrażliwości. Whitify jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy 15 minut dziennie, by zmienić swój uśmiech na śnieżnobiały. Warto pamiętać, że ze względu na delikatność całego zestawu proces wybielania można powtarzać nawet co 3 miesięcy, a to sprawia, że decydując się na taki zestaw, można zmienić odcień swoich zębów raz na zawsze. Lampa zostaje z nami na stałe, a żel w każdej chwili można dokupić.