Opinie

Piękne, zdrowe zarumienienie z różem do policzków Blushy Cheeks

Róż do policzków jest kosmetykiem, który ponownie wraca do łasko. Po latach królowania nieskazitelnie jednolitej cery oraz konturowania twarzy głównie z użyciem bronzerów, rozświetlaczy i korektorów, trendy makijażowe zwróciły uwagę na zapomniane właściwości i efekty, jakie można uzyskać z zastosowaniem odpowiedniego różu do policzków.

Róż do policzków idealnie wpisuje się w aktualny nurt świeżego, dziewczęcego looku, nawiązującego do piękności Dalekiego Wschodu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej bazy oraz dobranego kolorystycznie rożu możemy osiągnąć efekt nieskazitelnie czystej cery z rumieńcami, będącymi oznaka piękna i zdrowia.

Idealne dopasowanie, aksamitny efekt – róż do policzków Blushy Cheeks

Prasowany róż o policzków, jaki oferuje nam Blushy Cheeks jest delikatnym kosmetykiem, który dzięki swojej konsystencji idealnie łączy się ze skórą, dając niezwykle naturalny efekt zarumienionych policzków. Odpowiednio dobrane składniki różu gwarantują dopasowanie się kosmetyku do karnacji użytkowniczki – nie musisz zatem martwić się o to, czy jesteś blada, czy opalona, czy szykujesz się na wielkie wyjście i użyłaś samoopalacza – wykończenie makijażu z użyciem różu do policzków Blushy Cheeks zawsze będzie perfekcyjne.

BLUSHY CHEEKS

Blushy Cheeks

Kosmetyk z powodzeniem może być stosowany przy każdym typie cery, niezależnie od tego, czy jest ona sucha, tłusta, czy mieszania. Róż Blushy Cheeks doda blasku i świeżości każdemu typowi urody i makijażowi, podkreślając i modelując policzki. Optycznie wyostrzy rysy twarzy, uwydatni kości policzkowe.

Subtelne podkreślenie każdej indywidualności – dopasowujący się do ciebie róż Blushy Cheeks

Dzięki jedwabistej konsystencji, jaką charakteryzuje się róż do policzków Blushy Cheeks, możesz osiągnąć niezwykle delikatny, stapiający się z karnacją skóry efekt dziewczęcego zarumienienia policzków. Zastosowanie wysokiej jakości, nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie uwalniania pigmentacji produktu – róż do policzków Blushy Cheeks wyróżnia się dopasowywaniem widocznego na skórze zrumienia w zależności od trzech zmiennych:

  • karnacji skóry,
  • aktualnej temperatur organizmu oraz
  • poziomu nawilżenia skóry.

Niezależnie zatem od aktualnego stanu twojej cery oraz nałożonego makijażu, nie musisz martwic się o dopasowanie odpowiedniego odcienia różu. Prasowany róż do policzków Blushy Cheeks zrobi to bezbłędnie za ciebie.

Nakładanie różu do policzków Blushy Cheeks – sprawdź, jak idealnie podkreślić swoje piękno

Róż do policzków Blushy Cheeks jest niezwykle prostym w aplikacji kosmetykiem kolorowym. Lekka, jedwabista konsystencja produktu w formie sprasowanego różu wymaga od nas jedynie przeniesienia delikatnej warstwy różu z paletki na palce, pędzel lub miękka gąbeczkę na kości policzkowe. Następnie należy odpowiednio rozprowadzić po skórze kosmetyk – zgodnie z charakterystyką i kształtem naszej twarzy:

  • w przypadku twarzy kwadratowej powinniśmy pociągnąć nałożony róż do policzków Blushy Cheeks zawężająco w kierunku skroni,
  • przy twarzy okrągłej róż do policzków Blushy Cheeks rozprowadź delikatnym ruchem w kierunku uszu,
  • jeśli posiadasz twarz podłużną, wówczas zblenduj nałożona porcję różu do policzków Blushy Cheeks, kierując się delikatnie w stronę linii włosów.

Miejsce, w którym powinieneś zakończyć blendowanie możesz łatwo samodzielnie wyznaczyć. Powinno ono znajdować się na wysokości koniuszków palca wskazującego i środkowego po przyłożeniu ich do skrzydełka nosa. Lekka formuła kosmetyku sprawia, że róż dopasowuje się odcieniem do każdego kolorytu skóry, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że odcień kosmetyku nie będzie współgrał z makijażem czy odcieniem cery.

Skład różu do policzków Blushy Cheeks

Produkt przygotowany został na bazie wysokiej jakości składników. W składzie prasowanego różu do policzków znajdziesz następujące substancje: talk, mikę, stearynian izocetylostearoilu, skrobię, stearynian magnezu, alkohol poliwinylowy, dwutlenek tytanu, CI 77491/92/99, krzemionkę, fenoksyetanol, CI 15985, metyloparaben, etyloparaben, glikol propylenowy ora z CI 15850.

Jak często należy używać różu do policzków Blushy Cheeks?

Produktu możesz z powodzeniem używać do codziennego makijażu, jako delikatne podkreślenie policzków, przez ich lekkie zarumienienie. Jednocześnie idealnie nadaje się do podkreślenia wieczorowego i okazyjnego make-upu.

Róż do policzków Blushy Cheeks – niezwykły efekt naturalnego zarumienienia

Róż do policzków Blushy Cheeks zapewni ci:

  • idealne dopasowanie niezależnie od kolorytu cery czy makijażu,
  • prostą i szybką aplikacją,
  • piękny i trwały efekt niewinnego, dziewczęcego zarumienienia.

Produkt na pięć gwiazdek

Kosmetyki firmy Elever należą do jednych z najpopularniejszych produktów wybieranych przez czołowe influencerki. Dopracowany w każdym szczególe róż do policzków Blushy Cheeks, cieszy się pozytywnymi opiniami wśród użytkowniczek, które cenią sobie lekką i delikatną formułę różu oraz perfekcyjne dopasowanie do cery niezależnie od pory dnia czy roku.

Dobry Róż do Policzków