Opinie

Titanodrol – co warto wiedzieć o produkcie?

Titanodrol to produkt o bardzo dobrej kombinacji wielu substancji, prowadzących do zwiększenia produkcji testosterony i wytrzymałości organizmu. Unikalna formuła sprawia, że regularne stosowanie suplementu zgodnie z zaleceniami producenta pozwala na osiągnięcie szybszych i bardziej spektakularnych efektów ciężkich ćwiczeń.

Jak działa Titanodrol?

Osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie jest łatwym zadaniem. Niezbędna jest tu nie tylko właściwa dieta bazująca na odpowiednich składnikach odżywczych, ale również ciężkie i żmudne ćwiczenia, których efektem są litry wylanego na siłowni potu. Na szczęście budowanie masy mięśniowej można sobie nieco ułatwić (pamiętając jednak by nie rezygnować z diety, ani też nie zmniejszać intensywności treningów).

Wystarczy sięgnąć po suplement diety Titanodrol, łączący w sobie aminokwasy, maturalne boostery testosteronu i hormon wzrostu. Jego odpowiednie stosowanie zgodnie z zaleceniami przyspiesza przyrost i rzeźbienie masy mięśniowej przy jednoczesnej poprawie treningowej wydolności. Suplement diety ma wygodną formę kapsułek, łatwych do połknięcia. Ze względu na to, że działa na kilku różnych poziomach, kompleksowo wspomagając modelowanie sylwetki. Preparat nie tylko skraca czas przyrostu tkanki mięśniowej czy reguluje wydzielanie odpowiednich hormonów, ale również odżywia mięśnie, stymuluje syntezę białek mięśniowych oraz natęża przepływ krwi w mięśniach, czego efektem jest lepsza ich praca i większe uwypuklenie.

titanodrol

Titanodrol zawiera odpowiednio skomponowaną dawkę substancji aktywnych, powodujących pobudzanie wydzielania testosteronu, przez co dochodzi do pobudzenia rozwoju tkanki mięśniowej i regulacji syntezy białek mięśniowych, niezbędnych do sprawnej rozbudowy muskulatury. To jednak niejedyne obszary działania suplementu. Jego stosowanie zwiększa również siłę i energię, dodatkowo pompując i uwydatniając mięśnie. Regularna suplementacja pomaga również w prowadzeniu ciężkich i wymagających wyrzeczeń treningów.

Skład suplementu diety

Titanodrol jest preparatem wieloelementowy, w którym każdy ze składników doskonale się wzajemnie uzupełnia, tworząc skuteczną kombinację usprawniającą funkcjonowanie mięśni. Jakie składniki można znaleźć w suplemencie? To przede wszystkim:

 • beta-alanina, składnik niezbędny dla każdej osoby, która zajmuje się treningiem siłowym. Jego odpowiednia zawartość w organizmie poprawia jego wydolność oraz zwiększa wydajność mięśni. Beta-alanina zapobiega również zaburzeniom wzrostu mięśni i zakwaszeniu organizmu;
 • kwas D-asparaginowy (DAA) jest głównym aktywatorem produkcji testosteronu, dzięki temu zwiększa siłę, sprawność i wytrzymałość. Dodatkowo wspomaga pracę układu nerwowego i zachowania prawidłowych funkcji seksualnych;
 • buzdyganek naziemny ze względu na dużą zawartość saponin steroidowych stanowi jeden z najlepszych roślinnych boosterów testosteronu. Ma działanie anaboliczne, doskonale wspomaga zdrowie na wielu płaszczyznach;
 • l-arginina to niezbędny aminokwas, który musi być dostarczany organizmowi każdego sportowca. Odżywia mięśnie, podwyższając rym samym zdolności treningowe i produkcję hormonów wzrostu w organizmie;
 • kofeina i guarana są bezpiecznymi i skutecznymi stymulantami pozwalającymi na utrzymanie wysokiego poziomu energii w organizmie i to nie tylko w czasie treningu;
 • wyciąg z kozieradki ma działanie bardzo podobne do buzdyganka naziemnego. Substancja naśladuje działanie testosteronu, przy jednoczesnym pobudzaniu jego wydzielania. Odpowiednie stężenie przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej, wytrzymałości oraz zwiększonego poziomu energii.

To jednak nie wszystkie składniki, jakie znalazły się w suplemencie diety Titanodrol. W składzie znalazł się również ekstrakt z pieprzy kajeńskiego, wspomagający procesy metaboliczne i utrzymanie właściwego poziomu testosteronu we krwi.

titanodrol

Titanodrol – dawkowanie

Zgodnie z zaleceniami producenta, Titanodrol należy przyjmować dwa razy dziennie, najlepiej na około 30 minut przed posiłkiem. Należy pamiętać o obfitym popiciu tabletki wodą.

Efekty suplementacji

Efekty suplementacji Titanodrolem pojawiają się dość szybko pod warunkiem, że jest ona połączona z intensywnym treningiem. Na jakie efekty regularnego przyjmowania preparatu można liczyć? Przede wszystkim na:

 • utrzymanie wysokiej motywacji i gotowości do treningów,
 • zwiększony poziom siły i energii nie tylko w czasie treningów,
 • szybsze przełożenie intensywnego treningu na pozytywne zmiany sylwetki,
 • zwiększenie wytrzymałości organizmu,
 • zwiększenie koncentracji w czasie treningu,
 • przyspieszenie syntezy białek mięśniowych,
 • lepsze odżywienie mięśni,
 • większą pompę (objętość) mięśniową,
 • szybszą regenerację organizmu po intensywnym wysiłku.

TITANODROL Cena

Titanodrol – opinie

titanodrol

Titanodrol to suplement diety cieszący się wieloma pozytywnymi opiniami i to nie tylko ze względu na wyjątkowy, naturalny skład, ale i wysoką skuteczność działania. Wielu mężczyzn jest zachwyconych szybkością działania preparatu oraz zwiększoną wydolnością w czasie treningów, dzięki czemu możliwe jest zbudowanie wymarzonej sylwetki.