Produkty

Menozina – remedium na dolegliwości w okresie menopauzy

Menopauza to termin, który wielu kobietom spędza sen z powiek. Jest nieunikniona i rozpoczyna się mniej więcej w okolicach 50 roku życia, choć pierwsze symptomy mogą uwidocznić się kilka lat wcześniej. Przekwitanie może skutecznie zaburzać codzienne funkcjonowanie, prowadzić do zmniejszenia poczucia własnej wartości, a nawet do wycofania się z życia towarzyskiego i rodzinnego. Na szczęście na rynku pojawił się produkt, dzięki któremu menopauza pozostaje niemalże niezauważona. Poznaj tabletki Menozina, które przywróciły radość życia kobietom, które zmagają się z klimakterium.

Menopauza — jakie zmiany zachodzą w organizmie kobiety w tym czasie?

Menopauza nazywana jest inaczej klimakterium lub przekwitaniem. Jest to czas, w którym zmienia się organizacja hormonów w kobiecym organizmie, a zdolność do posiadania potomstwa i utrzymania ciąży drastycznie się zmniejsza. Wygaszają się w tym okresie czynności jajników, dochodzi również do stopniowego zaniku miesiączki, która staje się coraz rzadsza i mniej regularna.

Ze względu na wahanie hormonów kobiety w trakcie menopauzy odczuwają wiele niepokojących i przykrych objawów takich jak: migrena, bezsenność, odczucie gorąca, nerwowość, zimne poty, bóle kostno-mięśniowe, zawroty głowy czy sadek libido.

Na wymienione dolegliwości nie należy się godzić, ale sięgnąć po rozwiązanie, które przyniosło ulgę tysiącom kobiet. Tabletki Menozina to remedium, które może pomóc również Tobie.

Menozina — czy się wyróżnia i jak działa?

Tabletki Menozina powstały dzięki współpracy specjalistów z dziedziny endokrynologii, ginekologii i dyscyplin pokrewnych. Wspierają kobiety, które mierzą się z menopauzą i jej objawami. Kapsułki zawierają maksymalną dawkę dobroczynnych witamin i substancji odżywczych. W ich składzie znaleźć można Ashwagandę, wyciągi roślinne i substancje mineralne. Ta wyjątkowa kompozycja niweluje:

 • bezsenność,
 • nerwowość,
 • suchość i łamliwość włosów,
 • zwiotczenie skóry,
 • uderzenia gorąca,
 • bóle i zawroty głowy,
 • niedostateczne nawilżenie pochwy,
 • spadek libido,
 • apatie,
 • wahania masy ciała,
 • zaburzenia koncentracji i pamięci;

Wiele kobiet przyznaje, że odkąd zaczęło regularnie przyjmować tabletki Menozina na menopauzę, powróciło z przyjemnością do codziennych aktywności zawodowych i rodzinnych. Ustąpienie przykrych objawów na nowo pozwala im cieszyć się życiem i pielęgnować swoje hobby.

Tabletki Menozina — jaki jest ich skład?

Składniki zawarte w tabletkach Menozina przywracają równowagę hormonalną i dobre samopoczucie. Działają kompleksowo i zaradzają nawet najrzadszym i najbardziej uciążliwym symptomom menopauzy. Dlaczego są tak wyjątkowe? Ponieważ bogate są w maksymalne dawki witamin: ryboflawinę, magnez, witaminę A, selen, cynk, żelazo, witaminę E, witaminę B6, tiaminę, witaminę D. Wymienione składniki pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i utrzymanie gęstych kości. Dodatkowo zapobiegają anemizacji, która może się pojawić w wyniku obfitych miesiączek w okresie menopauzy. Składniki tabletek dbają również o właściwą kondycję skóry, paznokci i włosów. Wspierają ostrość widzenia, koncentrację, a także hamują rozwój wolnych rodników. Powodują wyciszenie systemu nerwowego i ułatwiają zasypianie.

Tabletki Menozina  to jednak nie tylko witaminy i minerały, ale również wyciągi roślinne, które od wieków z powodzeniem wykorzystywane są w leczeniu różnych dolegliwości zdrowotnych. W tych kapsułkach znajdziesz ekstrakty z:

 • Ashawagandy,
 • cykorii,
 • nasion lnu zwyczajnego,
 • korzenia kopru włoskiego,
 • czerwonej koniczyny,
 • szyszek chmielu zwyczajnego,
 • korzeni szparaga zwyczajnego;

Wymienione powyżej wyciągi roślinne to idealna kompozycja, dzięki której organizm w czasie menopauzy wzmacnia się i skutecznie uspakaja. Ekstrakty w Menozina przyspieszają metabolizm, poprawiają perystaltykę jelit, działają przeciw wolnym rodnikom, regulują poziom hormonów, redukują poziom niepokoju, ułatwiają zaśnięcie, niwelują uderzenia gorąca, ułatwiają usunięcie obrzęków wodnych .

Menozina — jak ją zażywać? Gdzie zamówić?

Tabletki Menozina dają spektakularne efekty podczas regularnego zażywania. Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki rano i jednej wieczorem popijając szklanką wody. Efekty zauważalne są już po 10 dniach stosowania. Produkt ten jest bezpieczny, ale osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników, powinny zachować ostrożność. Tabletek nie można zażywać w okresie ciąży, laktacji, a także w stanach nowotworowych. W razie wątpliwości warto zasięgnąć porady lekarskiej przed rozpoczęciem stosowania.

Tabletki Menozina należy zamówić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, by uniknąć zakupu specyfików, które są podróbkami. Kapsułki dostarczane są szybko do dowolnie wybranego miejsca w kraju, jak i poza jego granicami.

Opinie na temat tabletek Menozina

W Internecie pełno jest pozytywnych opinii kobiet, które zdecydowały się na zażywanie tabletek Menozina. Wszystkie panie zgodnie przyznają, że to właśnie te kapsułki pozwoliły im powrócić do pełni sił i wigoru, a także zażegnać przykre dolegliwości związane z menopauzą. Efekty suplementacji zadziwiły i przerosły oczekiwania pań, które myślały, że menopauza całkowicie zawładnęła ich życiem i bezpowrotnie zabrała im dobre samopoczucie.

Ty również pozwól sobie na radość z życia. Pożegnaj uciążliwe objawy menopauzy i zacznij funkcjonować na pełnych obrotach. Nie czekaj i już dzisiaj zamów tabletki Menozina!