Efekty, Opinie, Produkty

Hai Matcha to innowacyjna zielona herbata

W codziennym życiu często ciężko bywa znaleźć dłuższą chwilę dla siebie, którą możemy wykorzystać w 100 proc. na zadbanie o siebie, swoje ciało, a przede wszystkim umysł. Coraz więcej pracujemy i coraz więcej od siebie wymagamy. Skupiamy się na swojej pracy, jednocześnie chcąc być stale w dobrej formie, dobrej kondycji, czuć się młodo i szczęśliwie. Nie zawsze mogąc sobie pozwolić na weekend w SPA, czy codzienny trening nawet w postaci wieczornego joggingu, nasz zapał nieco maleje, nasze ciało staje się bardziej podatne na stres i wpływ nie do końca zdrowej diety. Na szczęście okazuje się, że raptem chwila i to niewielkiego wysiłku może pomóc nam odzyskać równowagę życiową. Weźmy przykład z kraju kwitnącej wiśni. Japończycy żyją długo i w dobrym zdrowiu. Poza tym są szczupli. Skąd takie efekty? Japończycy są miłośnikami dobroczynnych właściwości płynących z zielonej herbaty, a dokładniej herbaty matcha.

Herbata Hai Matcha

Odpowiednie parzenie i picie zielonej herbaty w Japonii to ważny rytuał. Rytuał, który mieszkańcom tamtych okolic przynosi blisko, a niekiedy nawet ponad 100 lat życia. Japończycy piją ją codziennie, a swoje początki tradycja bierze od mnichów, którzy pili ją w trakcie medytacji oraz samurajów, popijających matcha w trakcie przygotowań do walki.

Hai-Matcha

Hai Matcha to zielona herbata, której krzewy w odpowiednim momencie wzrostu zakrywa się. Służą do tego wyspecjalizowane maty zupełnie ograniczające liściom dostęp do promieni słonecznych. Zakryte i pozbawione słońca krzewy rozpoczynają zwiększoną produkcję składników o prozdrowotnej aktywności, w tym znanego wszystkim chlorofilu. Zebrane liście tak dojrzałej herbaty poddawane są tradycyjnie już suszeniu, a następnie mieleniu na proszek. Z tego powodu sam proces parzenia Hai Matcha jest nieco inny i inne, wzmocnione jest działanie tego produktu.

Działanie herbaty Hai Matcha

Głównym działaniem Hai Matcha jest jej korzystny wpływ na metabolizm, przemianę i poprawę wyników utraty wagi u osób będących na diecie. Składniki aktywne produktu wspomagają przyśpieszenie metabolizmu dzięki czemu tłuszcz jak spożywamy zostaje łatwiej przerobiony na energię, z której nasz organizm korzysta każdego dnia. W przypadku zapasów w komórkach tłuszczowych naszego ciała Hai Matcha ułatwia ich bezpośrednie spalanie, pobudzając organizm do korzystania bezpośrednio z tkanki tłuszczowej. Wiele z toksyn w ciele skumulowanych jest w tkance tłuszczowej. Podczas jej utraty, zostają one uwolnione. Zielona herbata Hai Matcha wspomaga proces detoksykacji organizmu, a więc oczyszczania wspierają  naturalne mechanizmy, takie jak chociażby pracę wątroby.

Wraz z detoksykacją, nieodłącznym elementem oczyszczania organizmu i jego prawidłowego funkcjonowania jest antyoksydacyjna rola produktów przez nas spożywanych. Dzięki przeciwutleniaczom zawartym w zielonej herbacie nasz organizm dużo wolniej się starzeje, gdyż chronione są wszystkie jego komórki. Zmniejszone tempo starzenia to jeden z bezpośrednich czynników długowieczności i dobrego samopoczucia.

Składniki aktywne zawarte w Hai Matcha pozwalają, podobnie jak to bywa w przypadku mnichów, na efektywny relaks i odprężenie. Zmniejszając napięcie w ciele i przynosząc ukojenie zarówno fizyczne jak i psychiczne Hai Matcha dodatkowo przykłada się do zwiększenia zasobów energii. Nie ma, co ukrywać, ale w końcu wypoczęte ciało i umysł to większa chęć i motywacja do działania na każdym polu codziennych obowiązków.

Skład produktu Hai Matcha

Skład Hai Matcha na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwnie długi, w końcu mówi się, że najlepsze są te produkty, których lista składników jest maksymalnie skrócona. W tym przypadku jednak składniki te to sama natura, przede wszystkim substancje aktywne pochodzące z liści zielonej herbaty, a ponad to cała lista witamin i składników mineralnych, w tym witamina C, witaminy z grupy B, oraz cynk, selen, żelazo i jod. To oczywiście nie wszystkie, to zaledwie początek grupy super składników.

haimatcha

Do najważniejszych z listy należą oczywiście sproszkowane liście zielonej herbaty, ale dodatkowo, dla wzmocnienia efektu jej działania, w składzie znajdują się także:

  • białko sojowe – wspomaga budowę mięśni, jest doskonałe dla osób aktywnych w codziennym życiu;
  • naringina – jej główny składnik odpowiada za proces rozkładu kwasów tłuszczowych, przyczyniając się do przyśpieszenia procesu odchudzania;
  • spirulina i ostropest plamisty – dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wspomagają detoksykację organizmu.
  • enzymy trawienne.

W dziennej porcji znajduje się do 8 mg kofeiny dlatego ważne jest, aby na jej spożycie uważały kobiety w ciąży. W produkcie tym nie znajdziemy jednak zupełnie produktów odzwierzęcych, dlatego jest on jak najbardziej polecany do spożycia weganom.

Jak i ile Hai Matcha można spożywać?

Dawkowanie jest niezwykle proste i bezpośrednio związane z przygotowaniem napoju. 15 g proszku Hai Matcha (3 miarki dołączone do produktu) należy wsypać do kubka i zalać 300 ml wody. Wystarczy dobrze wymieszać i cieszyć się chwilą dla siebie. Dzienna porcja to tylko 39 kcal pochodzących głównie z białka sojowego.

Efekty picia Hai Matcha

Regularne picie Hai Matcha pozwoli na dość szybkie zaobserwowanie pierwszych efektów jej działania. Więcej energii w ciągu dnia, ułatwione wstawanie rano i utrzymujący się na stałym poziomie zasób sił to tylko początek tego, czego można spodziewać się podczas picia zaledwie jednej filiżanki tego napoju. Ponad to, jeżeli staramy się dobrze odżywiać i nieco schudnąć, w niedługim czasie możemy spodziewać się widocznych rezultatów utraty wagi, a co za tym idzie oczyszczenia i detoksykacji organizmu. Zwiększona aktywność fizyczna pociąga za sobą także zwiększoną aktywność umysłową. Odprężony umysł pozwoli nam w pełni wykorzystywać jego możliwości, a to przełoży się na jasne i niezmącone myślenie, zarówno podczas nauki jak i pracy.

Opinie klientów

HaiMatcha

Wiele osób początkowo mogłoby uważać, że wystarczy pić zwykłą zieloną herbatę i efekt będzie ten sam. Oczywiście, zielona herbata jest zdrowa, ale Hai Matcha to jak już wiadomo nieco więcej. Codzienne picie faktycznie pozwala na utratę zbędnych kilogramów i to bez specjalnych wysiłków. Diety są często monotonne i ciężkie w utrzymaniu na dłuższą metę, Hai Matcha, nie dość, że smaczna, to pozwala jeszcze na mniej rygorystyczne trzymanie się zasad diety i jednoczesną utratę wagi.

Wiele znajomych próbowało już wszystkiego, aby zrzucić kilka kilogramów. Dopiero picie Hai Matcha pozwoliło im na tyle rozruszać zastany wiecznymi dietami metabolizm, że kilogramy zaczęły dosłownie lecieć w dół. 

Zamiast ciągłego przygotowywania kawy w ciągu dnia, wypijam jeden kubek Hai Matcha i nie mam żadnych kryzysów energetycznych, tak jak bywało to przy wypijaniu kilku filiżanek tego czarnego napoju z ekspresu. Dodatkowo efekt detoksykacji jest widoczny gołym okiem, bo ograniczenie kawy i przerzucenie się na Hai Matcha, pomogło mojej skórze dojść w końcu do stanu, jakiego nie pamiętam. Gładka, wypoczęta, bez oznak zmęczenia, a to tylko dzięki tak niedużej zmianie.

https://opinie-efekty.pl/eleverskin-glow-krem-na-zmarszczki/