Opinie

Whitify zestaw do wybielania zębów

Uśmiech dodaje pewności siebie i zwiększa naszą atrakcyjność w oczach innych osób. Jednak, aby szeroko się uśmiechać, trzeba akceptować stan swojego uzębienia, co często nie jest łatwe. Najpowszechniejszym problemem, wpływającym na estetykę naszego uśmiechu, są przebarwienia. Te mogą pojawić się zarówno po stosowaniu niektórych leków, jak i na skutek działania używek, a nawet zwykłego jedzenia i napojów. Niełatwo jest przestrzegać długotrwale tak zwanej białej diety. Nie musimy jednak odmawiać sobie czerwonego wina, kawy i herbaty – możemy usunąć powierzchniowe przebarwienia zębów nie wychodząc z domu. Rozwiązaniem problemu jest zestaw Whitify

Czym jest Whitify?

whitify

Whitify to zestaw wybielający zęby, zaprojektowany tak, aby każdy mógł bezpiecznie przeprowadzać zabieg wybielania we własnym domu, bez konieczności wydawania fortuny u dentysty i bez żadnego ryzyka. W skład systemu wchodzi przede wszystkim specjalnie opracowany żel wybielający, nakładka na zęby i poręczna lampa LED, która aktywuje składniki preparatu i przyspiesza jego działanie wybielające. Whitify pozwala cieszyć się jaśniejszym uśmiechem już po 6 dniach stosowania. Nie powoduje nadwrażliwości zębów i skutecznie radzi sobie z najpopularniejszymi przebarwieniami po kawie, herbacie, winie, lekach z tetracyklinami czy po paleniu papierosów.

Jak działa Whitify?

System Whitify wykorzystuje profesjonalnie opracowaną formułę żelu, aby usuwać przebarwienia z powierzchni zębów bez uszkadzania szkliwa. W pudełku z produktem znajdziemy:

 • instrukcję prawidłowego przeprowadzania zabiegu,
 • elastyczną nakładkę na zęby,
 • lampę LED zasilaną bateryjnie,
 • tubki z żelem wybielającym (można dokupić osobno),
 • wzornik odcieni zębów do obserwacji efektów działania produktu.
whitify

Whitify

Whitify opiera swoje działanie na substancjach, których działanie aktywuje światło lampy LED. Dzięki jednoczesnemu zastosowaniu światła i specjalnego żelu system oferuje bardzo szybko widoczne rezultaty. Wystarczy 6 zabiegów po 15 minut, aby zauważyć wyraźną różnicę. 

Co zawiera żel z zestawu Whitify?

Żel wybielający Whitify wyróżnia się formułą, która jest jednocześnie skuteczna i bezpieczna dla szkliwa. Produkt nie zawiera szkodliwego nadtlenku wodoru, odpowiedzialnego za powstawanie nadwrażliwości zębów i dziąseł. Zamiast niego preparat wykorzystuje między innymi naturalną sodę oczyszczoną. Poza tym, w tubce z żelem można znaleźć również ekstrakty o działaniu antybakteryjnym, takie jak sok z liści aloesu czy wyciąg z nasion granatu. Żel zawiera też odświeżający oddech mentol, dzięki któremu przeprowadzanie zabiegu jest znacznie przyjemniejsze. W jego składzie nie ma natomiast kontrowersyjnego fluoru, gdyż ten obecny jest już w pastach do zębów i płynach do płukania jamy ustnej. 

Jak używać systemu Whitify?

System Whitify wybiela jednocześnie górną i dolną część uzębienia. Przed użyciem produktu należy przygotować zestaw do działania poprzez usunięcie folii ochronnej baterii oraz zamontowanie nakładki na lampie. Później można przystąpić do przygotowania zębów poprzez ich umycie i wypłukanie. Sam proces wybielania wygląda następująco:

 1. Około 1/4 strzykawki żelu nakładamy na dolną i górną część nakładki tak, aby preparat został naniesiony na zęby, ale nie na dziąsła.
 2. Umieszczamy nakładkę na zębach. Jeśli preparat przedostał się na dziąsła, wycieramy żel w miejscu kontaktu. 
 3. Włączamy lampę.
 4. Trzymamy nakładkę z włączoną lampą na zębach przez 15 minut. W tym czasie możemy wykonywać dowolne czynności. 
 5. Wyjmujemy nakładkę, wypłukujemy usta, opcjonalnie myjemy zęby.
 6. Odłączamy lampę od nakładki. Płuczemy nakładkę. 

Zabieg powtarzamy przez 6 dni bez ryzyka nadwrażliwości. Kolejne sesje można wykonać po około 3 miesiącach lub wcześniej, jeśli zajdzie taka potrzeba. W przypadku zużycia całego żelu, strzykawki z preparatem da się dokupić osobno. Nie ma potrzeby kupować kolejnego zestawu z lampą – wystarczy wymienić w niej baterie, jeśli ich energia zostanie wyczerpana. 

Whitify

Na jakie efekty można liczyć stosując Whitify?

Systematyczne stosowanie zestawu Whitify pozwala cieszyć się jasnym i błyszczącym uśmiechem bez przebarwień powierzchniowych w ciągu zaledwie 6 dni. Zabieg przeprowadza się bez wychodzenia z domu. Jego koszt jest znacząco niższy niż w przypadku zabiegu u dentysty, a jednocześnie nie skutkuje wywołaniem nadwrażliwości. Dzięki Whitify zęby stają się bielsze, a my częściej szeroko się uśmiechamy. Poprawia to nie tylko naszą pewność siebie, ale również ogólny wygląd. Z szerokim białym uśmiechem wyglądamy atrakcyjniej i łatwiej osiągamy sukcesy. 

Jakie opinie ma Whitify wśród użytkowników i dentystów?

Whitify

Każdy, kto miał okazję wypróbować system Whitify, podkreśla bezpieczeństwo, wygodę i widoczne rezultaty stosowania preparatu. Zęby już po kilku użyciach stają się wyraźnie bielsze. Szybko znikają z nich przebarwienia po spożywaniu popularnych napojów, jak kawa czy herbata. Osoby, które stosowały Whitify są zachwycone relacją cena-efekty. Podkreślają, że nigdy nie byłoby ich stać na profesjonalny zabieg u dentysty, natomiast z Whitify mogą mieć śnieżnobiałe zęby bez wychodzenia z domu.

Whitify PROMOCJA