Opinie

Whitify-strips paski wybielające

Marzenie o olśniewająco białym uśmiechu jest niezwykle powszechne, jednak tak naprawdę to od naszej pracy i zaangażowania zależy, czy nasze zęby będą śnieżnobiałe. Higiena jamy ustnej to całkowita podstawa, ale czasem po prostu nie możemy uzyskać wymarzonego efektu – najlepiej wtedy skorzystać z pomocy pasków wybielających Whitify Strips. 

Dlaczego moje zęby nie są białe?

W telewizji ciągle widzimy gwiazdy z pięknym, pełnym białych zębów uśmiechem i wtedy zastanawiamy się, co robimy nie tak? Najważniejsza jest oczywiście higiena – mycie zębów co najmniej 2 razy dziennie przez 2 minuty to zupełne minimum, powinniśmy do tego dołączyć regularne nitkowanie oraz płukanie jamy ustnej specjalnymi płynami. Ponadto liczy się jakość, a nie ilość – zęby musimy myć bardzo dokładnie, docierać do najbardziej niedostępnych miejsc, ponieważ tylko wtedy możemy być pewni, że pozbyliśmy się wszystkich zanieczyszczeń. Co więcej, na stan naszego uzębienia wpływają również nawyki żywieniowe – istnieje wiele pokarmów oraz napojów, które barwią zęby oraz mają na nie degradujący wpływ. Przykładem mogą być słodycze będące najczęstszym powodem próchnicy, przede wszystkim czekolada, słodkie napoje gazowane, czy czerwone wino. Picie dużej ilości kawy i herbaty, jedzenie owoców cytrusowych także oddziałuje na kolor naszych zębów. Na zęby negatywny wpływ ma również palenie papierosów, które nie tylko powoduje przebarwienia, ale również może przyczyniać się do rozwoju chorób jamy ustnej. Powszechnym schorzeniem zębów, które wpływa na pojawianie się na nich białych, żółtych, a nawet brązowych plam jest fluoroza, wynikająca z nadmiaru fluoru w naszym organizmie. 

Whitify Strips

Czasami może być też tak, że potencjalnie mamy białe zęby, ale nie jest to taka biel, jaką sobie wymarzyliśmy. Na kolor zębów mogą mieć wpływ także czynniki genetyczne – niektóre osoby mają z natury szary kolor kości i ciężko osiągnąć im zadowalające efekty wyłącznie poprzez poprawną higienę. Rozwiązaniem idealnym, ponieważ bezpiecznym i nieinwazyjnym, będą paski wybielające Whitify Strips.

Whitify Strips – czym się charakteryzują

Whitify Strips to paski wybielające, które mają działać w podobny sposób jak profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Jest to innowacyjny produkt o kompleksowym działaniu, który daje nam bardzo szybkie, a zarazem długotrwałe efekty. Ich działanie opiera się na tych samych substancjach, które stosowane są przez stomatologów, dzięki czemu możemy być pewni, że ich używanie nie niesie za sobą negatywnych skutków. 

Jak działają paski wybielające Whitify Strips?

Paski wybielające Whitify Strips to produkt do domowego stosowania, dzięki któremu zaledwie w dwa tygodnie uzyskasz spektakularny efekt w postaci śnieżnobiałego uśmiechu. Paski po pierwsze wybielają zęby, pomagają pozbyć się niekorzystnie wyglądających przebarwień, a nawet odświeżają oddech, dzięki zawartości mentolu. Procedura wybielania zębów za pomocą pasków Whitify Strips jest dobrą alternatywą dla profesjonalnych zabiegów, ponieważ nie osłabia zębów, nie powinna powodować żadnej nadwrażliwości, co jest powszechne przy tradycyjnym wybielaniu. Whitify Strips radzą sobie nawet z najtrudniejszymi przebarwieniami – kawa i papierosy są dla nich niestraszne, więc z łatwością pozbędziesz się nieestetycznych plam, których nie mogłeś usunąć za pomocą szczoteczki do zębów. Co więcej, te paski wybielające mogą nawet pomóc w walce z przebarwieniami po lekach. 

Skład pasków wybielających Whitify Strips

Główną substancją aktywną jest wodorotlenek sodu, czyli soda kaustyczna, która ma silne działanie wybielające, a przy okazji jest całkowicie bezpieczna, nie powoduje uszkodzeń szkliwa. Jej działanie jest wzmocnione za pomocą wodorowęglanu sodu – substancji pochodzenia naturalnego, przyspieszającej proces wybielania. W składzie znajdziemy również mentol, który sprawia, że paski mają przyjemny, miętowy smak. Warto przede wszystkim pamiętać, że użyte substancje nie są niebezpieczne dla naszego zdrowia oraz nie wpływają negatywnie na stan uzębienia. 

Jak stosować paski wybielające Whitify Strips?

Używanie pasków wybielających jest banalnie proste i nie wymaga od nas niemalże żadnego wysiłku. Produkt jest umieszczony w specjalnym opakowaniu, musimy je tylko otworzyć, wyjąć pasek i dokładnie docisnąć do górnych oraz dolnych zębów. Bardzo ważna jest tutaj precyzja, aby wszystkie zęby mogły zostać wybielone w tym samym stopniu. Paski powinniśmy trzymać na zębach przez 30 minut – w tym czasie nie należy jeść ani pić. Początkowo może się to wydawać długo, jednak warto przeprowadzać domowe wybielanie w wolnym czasie i wówczas włączyć ulubiony film lub czytać książkę, dzięki czemu nawet nie zauważymy, jak szybko minie wyznaczony okres. Na paskach znajduje się żel, który odpowiada za wybielanie, więc po upłynięciu wskazanego czasu, należy najpierw delikatnie usunąć pasek, potem wypłukać buzię, a następnie  tradycyjnie umyć żeby, aby pozbyć się pozostałości substancji. Jedno opakowanie pasków wystarcza na 14 dni, ale zabieg można powtarzać, jeśli od razu nie uzyskamy wymarzonego efektu. 

Efekty korzystania z pasków wybielających Whitify Strips

Paski wybielające Whitify Strips są w stanie rozjaśnić nasze zęby nawet o 14 tonów w ciągu 14 dni stosowania – jeśli stosujemy je krócej, wówczas efekt będzie delikatniejszy. Wybielone zęby mogą utrzymywać się nawet przez kilka miesięcy, jednak wiele zależy od danej osoby i prowadzonego przez nią stylu życia – właśnie dlatego, gdy decydujemy się na wybielanie, najlepiej ograniczyć używanie produktów powodujących przebarwienia. Co ciekawe, do opakowania dołączona jest specjalna karta odcieni, dzięki czemu możemy sprawić stan wyjściowy zębów i po zakończeniu kuracji, porównać oraz ocenić efekt. Prawdopodobnie jest to najbardziej satysfakcjonująca część wybielania. 

Opinie na temat pasków wybielających Whitify Strips

Wiele osób docenia te paski przede wszystkim ze względu na oszczędność pieniędzy – profesjonalne wybielanie to naprawdę drogi zabieg, na paski może sobie pozwolić niemalże każdy. Co więcej, użytkownicy potwierdzają, że widoczny efekt wybielenia można zauważyć w bardzo szybkim czasie, wszystko jest zgodne z zapewnieniami producenta. Paski wybielające Whitify Strips pomogły wielu osobom w pozbyciu się kompleksów związanych z żółtym odcieniem zębów, jest to bardzo znaczące w kontekście zdrowia psychicznego. 

opinie-efekty.pl/ketocore-chudnij-szybko-i-skutecznie