Opinie

Stimido – byś mogła odzyskać ochotę na zbliżenia

Zwykle mówi się, że to mężczyźni doświadczają największych problemów z libido. U panów wyraźnie można bowiem wskazać na wahania, które w dużej mierze zależą od czynników zewnętrznych. Niemniej jednak warto wskazać również na to, że kobiece libido również nie jest wartością stabilną. Panie- wbrew pozorom- tracą ochotę na seks znacznie częściej niż panowie. Jednocześnie w ich przypadku proces ten jest o wiele bardziej skomplikowany. Jednakże suplement Stimido, pomoże ponownie nabrać ochoty na zbliżenia z partnerem.

Dlaczego panie mają problem z libido?

Kobiece libido jest jeszcze bardziej niestabilne niż u panów. Jednakże całkowita utrata zbliżeniami partnerem nie jest związana z tym, że u pań zmieniły się preferencje. Na libido u kobiet ma bowiem wpływ wiele czynników. Co więcej wstrzemięźliwość seksualna i przeczekanie tego okresu, doprowadza tylko do pogorszenia się sytuacji. Kobiece libido szybuje w dół pod wpływem długo działającego stresu, złej diety, a także zaburzeń hormonalnych. Przyczyną spadku libido u pań jest także stale upływający czas. Już po 30 roku życia znacznie maleje zainteresowanie seksem. Pojawiające się problemy np. z bezsennością czy brakiem aktywności fizycznej. Z pewnością paniom stan ten niezwykle przeszkadza, w szczególności kiedy nie kończy się on kolejnego dnia czy tygodnia. Wobec tego rozwiązaniem okazuje się suplement Stimido.

Stimido co to?

Kapsułki Stimido to innowacyjny suplement diety, który został zaprojektowany zgodnie z uwzględnieniem kobiecych potrzeb. Kapsułki te są wstanie skutecznie i efektywnie przywrócić paniom ochotę na zbliżenia z partnerem i nie tylko.

STIMIDO

Panie po regularnej kuracji mają szansę stać się pewniejsze siebie. Kuracja ze Stimido potrafi pozytywnie wpłynąć na cały kobiecy organizm i przywrócić mu równowagę i pełną sprawność. Dzięki temu panie ponownie zaczną cieszyć się życiem i kontaktami seksualnymi ze swoim partnerem.

Jak działa suplement diety na kobiece libido Stimido?

Suplement diety Stimido ma wszechstronne i efektywne działanie. Jest ono uwarunkowane przede wszystkim starannie wyselekcjonowaną mieszanką składników naturalnych, z których składają się tabletki Stimido. Jednocześnie warto wspomnieć o tym, jak dokładnie działają kapsułki Stimido. Otóż panie mogą spodziewać się:

 • zwiększenia ochoty na zbliżenia z partnerem;
 • poprawy sprawności seksualnej;
 • poprawy cyrkulacji krwi w narządach płciowych, co automatycznie przekłada się na zwiększenie doznań podczas stosunku;
 • stymulowania układu nerwowego, który odpowiada za zwiększenie popędu seksualnego.

Jak więc widać kapsułki Stimido wpływają ogólnie na cały kobiecy organizm. Przy tym stymulują te receptory, które odpowiedzialne są za popęd seksualny. Panie zauważą także powrót erotycznych fantazji, a także pozbędą się uczucia niepokoju i stresu w momencie, kiedy ma dojść do zbliżenia.

Co znajdziemy w składzie kapsułek Stimido?

Skład kapsułek Stimido jest w pełni naturalny i nie będzie on dodatkowo obciążał kobiecego organizmu. W jego składzie znajdziemy więc:

 • L-Argininę- poprawia ona przepływ krwi w organizmie;
 • Ekstrakt z owocu gorzkiej pomarańczy- ma on za zadanie zwiększyć sprawność układu krążenia i termogenezę organizmu;
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia brazylijskiego- ma on poprawić sprawność seksualną dzięki zwiększeniu natlenienia krwi;
 • Ekstrakt z nasion guarany- niweluje on uczucie zmęczenia dzięki wysokiej zawartości kofeiny;
 • Ekstrakt z korzenia lubczyku- ma on zwiększyć syntezę tlenu;
 • Ekstrakt z korzenia maca- jest on zaliczany do najsilniejszych afrodyzjaków;
 • witaminę E- wspomaga on krążenie krwi w organizmie;
 • selen i cynk- wspierają one utrzymanie prawidłowego poziomu hormonów.

Wszystkie wyżej wymienione składniki są absolutnie naturalnymi substancjami, które nie powodują skutków ubocznych.

Jak dawkować kapsułki Stimido?

Zgodnie z zaleceniami producenta, wystarczą już 2 kapsułki dziennie, by panie zauważyły wyraźne zwiększenie ochoty na seks. Co więcej kapsułki należy popić dużą ilością wody. Nie jest również zalecane przekroczenie dziennej dawki- nie wzmocni to efektów działania suplementu diety.

Jakich efektów można spodziewać się po kuracji Stimido?

STIMIDO

Panie, o ile będą regularnie suplementować kapsułki Stimido mogą spodziewać się spektakularnych i szybkich efektów. Przede wszystkim staną się one pewniejsze siebie i bardziej śmiałe. Sytuacje łóżkowe nie będą powodować stresu, a wręcz przeciwnie, będą niezwykłymi doznaniami. Panie nabiorą większej ochoty na zbliżenia z partnerem, a także ich organizm będzie odprężony i zrelaksowany. Ich libido podobnie jak i hormony powrócą do normalnego poziomu.

Jakie są opinie innych kobiet o Stimido?

Większość pań, które rozpoczęły już kurację z suplementem na libido Stimido, wyrażają się o nim niezwykle pozytywnie. Przede wszystkim kapsułki te pozwoliły im na nowo odzyskać radość z życia seksualnego i cieszyć się chwilami bliskości z partnerem. Co więcej naturalny skład preparatu sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny w przyjmowaniu i nie powoduje skutków ubocznych.