Opinie

SelfSun Drops co to jest? Cena skład i opinie.

Opalona twarz prezentuje się zdrowiej i atrakcyjniej. Lepiej wygląda zarówno w makijażu, jak i bez niego. Jest promienna, a patrząc na nią w lustrze, przypominamy sobie o przyjemnym cieple słońca na skórze, o lecie i wakacjach. Wiele kobiet marzy, aby ich skóra była złociście opalona przez cały rok. Jednak w praktyce nie jest to łatwe, nawet jeśli skorzystamy z oferty solariów lub wyjedziemy za granicę, aby poopalać się na egzotycznej plaży. 

Kąpiele słoneczne nie są dobrym sposobem na uzyskanie zdrowej opalenizny. Promieniowanie UV (naturalne i sztuczne) sprawia, że komórki naszej skóry szybciej się starzeją. Co więcej, nie każda cera – nawet po zabezpieczeniu kremem z filtrem SPF – dobrze reaguje na opalanie. Często kończy się ono zaczerwienieniem, nadmiernym przesuszeniem skóry, a w efekcie również jej łuszczeniem. Bezpiecznym rozwiązaniem tego problemu może okazać się samoopalacz, jakim jest preparat SelfSun Drops.

SelfSun Drops – to to takiego?

Samoopalacze istnieją na rynku kosmetycznym od dawna. Są dobrze przebadane i dostępne w wielu formach do wyboru. Rzadziej spotykamy jednak preparaty, które były odpowiednie do nadawania złocistego odcienia delikatnej skórze twarzy. Tymczasem SelfSun Drops to krople samoopalające przeznaczone właśnie do cery. Produkt wykorzystuje popularny, bezpieczny składnik o nazwie DHA (Dihydroksyaceton). Jest to związek o charakterze cukrowym, który reaguje z aminokwasami w górnych warstwach naskórka, barwiąc je na brązowy kolor.

Preparat nie wchłania się głębiej i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest więc znacznie bezpieczniejszy niż opalanie się na słońcu czy w solarium. Daje tymczasowy efekt, dzięki czemu można swobodniej modyfikować swoją opaleniznę, wzmacniając ją lub osłabiając. Preparat zawiera również inne składniki pielęgnujące i nawilżające, dlatego nadaje skórze naprawdę zdrowy, promienny i słoneczny wygląd.

SelfSun Drops

SelfSun Drops

Jak działa samoopalacz SelfSun Drops?

SelfSun Drops „opala” skórę za pomocą specjalnych składników, które zmieniają karnację zewnętrznych warstw naskórka. Ponieważ ten powoli, ale stale łuszczy się – zwłaszcza w trakcie peelingów – opalenizna stopniowo ustępuje. Można jednak regularnie odnawiać ją lub wzmacniać, w zależności od potrzeb. Produkt działa też nawilżająco, dlatego w przeciwieństwie do kąpieli słonecznych nie odwadnia i nie podrażnia skóry. Wręcz przeciwnie, zawarte w nim substancje działają na nią kojąco i ochronnie. Nie oznacza to oczywiście, że korzystanie z preparatu wyklucza naturalne metody opalania się. Dzięki wstępnemu zabarwieniu naskórka na brązowawy kolor kąpiele słoneczne będą bezpieczniejsze, skuteczniejsze i dadzą szybsze efekty

Co zawiera SelfSun Drops?

W kroplach samoopalających SelfSun Drops poza głównym składnikiem przyciemniającym skórę (DHA), znajdziemy również substancje nawilżające, kojące i ochronne. To między innymi pantenol, gliceryna i ekstrakt z orzecha włoskiego. Składniki te skutecznie nawilżają i zatrzymują wodę w skórze, a także łagodzą podrażnienia i wzmacniają naturalną barierę ochronną cery. Tylko nawilżona i zdrowa skóra twarzy może wyglądać bowiem korzystnie z wyrazistą opalenizną. Poza tym, krople nie zawierają parabenów, dlatego nie powinny wywoływać reakcji alergicznych. Ich właściwości pielęgnacyjne pozwalają zaś nie martwić się o to, że przyciemnianie karnacji spowoduje wcześniejszą utratę jędrności skóry czy pojawienie się na niej pierwszych oznak starzenia. Stosowanie samoopalaczy, w przeciwieństwie do opalania skóry za pośrednictwem promieniowania słonecznego, nie powoduje bowiem niszczenia komórek.

SelfSun Drops CENA

Jak stosować SelfSun Drops?

SelfSun Drops to koncentrat w formie płynnego preparatu, który dodaje się do standardowych kosmetyków, takich jak serum czy krem do twarzy. Aplikacja produktu jest prosta i przyjemna między innymi za sprawą jego delikatnego zapachu. Można wykonać ją w kilku krokach:

  1. Wyciskamy od 4 do 7 kropli preparatu na środek dłoni (za pomocą pipety).
  2. Dodajemy porcję balsamu lub kremu do twarzy i mieszamy kosmetyki.
  3. Mieszankę aplikujemy równomiernie na oczyszczoną skórę.
  4. Wmasowujemy.
  5. Pozostawiamy do wchłonięcia.

Stosowanie SelfSun Drops poprzez wymieszanie produktu z innym kosmetykiem ma wiele zalet. Po pierwsze, unikamy efektu nieestetycznych smug czy zacieków. Po drugie, dowolnie modyfikujemy intensywność swojej opalenizny poprzez zmianę proporcji w mieszance.

SelfSun Drops opinie

Jakie efekty daje SelfSun Drops?

Stosowanie SelfSun Drops to gwarancja pięknie opalonej skóry twarzy przez cały rok, bez takich skutków ubocznych kąpieli słonecznych jak zaczerwienienie czy łuszczenie się skóry. SelfSun Drops można aplikować na skórę regularnie. Preparat ma właściwości pielęgnacyjne, dlatego z pewnością nie zaszkodzi cerze, nie przesuszy jej ani nie przyspieszy procesu jej starzenia się.

Opinie o SelfSun Drops

SelfSun Drops cieszy się pozytywnymi opiniami, które podkreślają przede wszystkim naturalny efekt opalenizny uzyskany już po pierwszym użyciu oraz przyjemny zapach kosmetyku, który sprawia, że jego aplikacja staje się jeszcze przyjemniejsza.

SelfSun Drops PROMOCJA

JoySun Mousse – zyskaj naturalną opaleniznę w kilka chwil!