Opinie

Długie i gęste rzęsy? Maskara Extraordinary Volume to zagwarantuje!

Każda z kobiet wie, że długie i gęste rzęsy nadają spojrzeniu wyjątkowej głębi i uwodzicielskości. Niemniej jednak te delikatne włoski na naszych powiekach są wyjątkowo grymaśne. Często borykamy się z tym, że są one po prostu cienkie. W tym wypadku większość kobiet decyduje się na aplikacje sztucznych rzęs, co dodatkowo może je osłabić i sprawić, że będą krótkie i mocno przerzedzone. Najlepszym rozwiązaniem więc wydaje się nic innego jak tylko dobór odpowiedniego tuszu, który w naturalny sposób doda im objętości i wyrazistości. Z pewnością maskara Extraordinary Volume pomoże nam osiągnąć zamierzony efekt!

Cienkie i krótkie rzęsy? Jest na to sposób!

Rzęsy dla kobiet są niezwykle istotne. To właśnie one- o ile są długie i wyraźne- nadają spojrzeniu wyrazistości i jednocześnie pięknie wydobywają kolor oczu. Jednakże zwykle rzęsy są naszym głównym problemem. Nie każda z nas może pochwalić się ich maksymalną długością i grubością, którą dostała w prezencie od matki natury. Rzęsy mają bowiem to do siebie, że są włoskami delikatnymi, a także mają określony cykl życia. Po jego upływie po prostu wypadają, a na ich miejsce pojawiają się nowe, krótkie włoski, które dopiero co są w fazie wzrostu.

Mimo dostępnych odżywek do rzęs, których producenci zapewniają o wyjątkowej skuteczności działania, nie da się zmienić cyklu życia rzęs. Co więcej, ich regularne przedłużanie doprowadza do większego osłabienia włosków i w efekcie w linii rzęs na powiece, pojawiają się ubytki włosków. Jedynym sposobem na to, by podkreślić swoje spojrzenie i nadać mu głębi, jest wybranie odpowiedniego tuszu do rzęs, który dodatkowo będzie te włoski pielęgnował. Rozwiązaniem jest więc maskara Extraordinary Volume.

Tusz do rzęs Extraordinary Volume – co warto o nim wiedzieć?

Tuszów do rzęs na kosmetycznym rynku absolutnie nie brakuje. Jednak panie, które co tydzień poszukują nowej maskary doskonale wiedzą, że rzadko kiedy rzeczywiście spełniają one swoją rolę. Choć na ich opakowaniach znajdziemy określenia typu „mega volume” lub „scandalous lasches” to jednak po pierwszym użyciu przekonujemy się, że to tylko puste zapewnienia. Jeśli chcemy uniknąć rozczarowania, wówczas warto stawiać na produkty profesjonalne i innowacyjne. Jednym z nich jest maskara Extraordinary Volume.

Extraordinary Volume

Extraordinary Volume

Ma ona nie tylko wydłużyć i pogrubić rzęsy, ale także odżywić je i pobudzić do wzrostu. Z tym tuszem do rzęs, panie będą pod wrażeniem osiągniętych efektów.

Jak działa maskara Extraordinary Volume?

Maskara Extraordinary Volume to produkt o działaniu maksymalnie wszechstronnym oraz efektywnym. Przede wszystkim sprawi on, że:

  • rzęsy będą maksymalnie wydłużone;
  • włoski zostaną również dogłębnie odżywione;
  • rzęsy zostaną maksymalnie pogrubione już od samej nasady.

Dzięki temu panie na nowo będą mogły kusić swoim uwodzicielskim spojrzeniem, a w między czasie skutecznie zadbają o swoje rzęsy i dostarczą im niezbędnych składników do optymalnego wzrostu. Maskara Extraordinary Volume gwarantuje również głęboki, czarny kolor, który nada spojrzeniu maksymalnej głębi. Dzięki temu każda z kobiet szybko odzyska wiarę we własne włoski. 

Jaki skład ma tusz do rzęs Extraordinary Volume?

Maskara Extraordinary Volume została opracowana zgodnie z nowoczesnymi formułami, które wydłużają i pogrubiają rzęsy od samej nasady, aż po końcówki włosków. W składzie znajduje się silny pigment, który pozwala uzyskać głęboki i czarny kolor. Dodatkowo maskara Extraordinary Volume bazuje na wyciągu z alg morskich i ekstraktach z wodnych roślin, które mają za zadanie stymulować wzrost rzęst. W składzie znajdziemy również naturalne substancje o działaniu pielęgnacyjnym jak np. kwas palmitynowy czy wosk karnauba. Dzięki temu rzęsy będą nie tylko grube i długie, ale także i odpowiednio odżywione.

Extraordinary Volume CENA

Jak aplikować maskarę Extraordinary Volume?

Aplikacja maskary Extraordinary Volume jest wyjątkowo prosta. Przede wszystkim do tuszu dołączona jest perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka, za pomocą której należy nałożyć warstwę tuszu na nasze rzęsy. Dodatkowo szczoteczka pięknie rozdziela rzęsy i dociera nawet do najmniejszych włosków w kąciku oka. Dla spotęgowania efektu, można nałożyć dwie warstwy tego produktu.

Jakie efekty daje stosowanie tuszu do rzęs Extraordinary Volume?

Regularne stosowanie maskary Extraordinary Volume daje długofalowe efekty. Przede wszystkim, od razu po pierwszej aplikacji rzęsy zostaną spektakularnie podkreślone, wydłużone oraz pogrubione. W dłuższej perspektywie czasu z kolei zauważymy, że nasze włoski rosną znacznie szybciej, a także stają się o wiele grubsze. Panie również zauważą, że rzęsy nie wypadają i rosną znacznie gęściej niż dotychczas.

Jakie są opinie innych kobiet o maskarze Extraordinary Volume?

Panie, które już korzystają z dobrodziejstw maskary Extraordinary Volume wyrażają się o produkcie w samych superlatywach. Najważniejszy staje się dla nich spektakularny efekt, który można osiągnąć już za pomocą jednego pociągnięcia szczoteczki. Panie wskazują również na to, że dzięki Extraordinary Volume, rzęsy rosną szybciej i gęściej.

Extraordinary Volume PROMOCJA