Opinie

JoySun Mousse pianka do opalania

Opalone ciało to marzenie wielu kobiet i mężczyzn nie tylko w okresie letnim. Lekka opalenizna prezentuje się niezwykle ładnie i zdrowo, podkreślając urodę i ochraniając skórę przed mocnym oddziaływaniem promieni słonecznych. Specjaliści przestrzegają nas jednak przed zbyt częstym korzystaniem z solarium. Na szczęście nie musimy już tego robić, kiedy na wyciągnięcie ręki posiadamy bezpieczną alternatywę do opalania. Jest nią JoySun Mousse – nowatorska pianka samoopalająca, w składzie której zawarto specjalny czynnik DHA, czyli składnik brązujący pochodzenia naturalnego. Czy warto wypróbować ten preparat na własnej skórze?

Czym dokładnie jest pianka JoySun Mousse?

Preparat na opalanie JoySun Mousse posiada formułę delikatnej pianki pielęgnacyjnej, która ma właściwości samoopalające. Naturalny bronzer skutecznie zabarwia skórę, wnikając głęboko w jej strukturę. Pianka działa skutecznie wpływają na zabarwienie skóry. Dzięki temu uzyskujemy piękny efekt opalenia, nawet jeśli przez ostatnie tygodnie nie ruszaliśmy się z domu. Producent zaznacza, że pianka posiada właściwości regeneracyjne. To ważne, aby skóra została dostatecznie zabezpieczona, tak aby mogła prezentować się jako jędrna i zadbana. Preparat stanowi bezpieczną opcję do opalania, bez narażenia swojego działa na negatywne działanie mocnych promieni świetlnych.

W jaki sposób działa JoySun Mousse na skórę?

Piankę samoopalającą stosuje się na oczyszczoną skórę, którą wcześniej można poddać zabiegowi peelingu. Tajemnicą działania preparatu są związki DHA, będące naturalnym czynnikiem brązującym ciało. Dzięki ich oddziaływaniu skóra wygląda tak, jakby rzeczywiście była bardzo skutecznie i równomiernie opalona. Wygodna formuła JoySun Mousse sprawia, że widzimy czy pianka została rozprowadzona odpowiednio. Co ważne, produkt charakteryzuje się działaniem głęboko nawilżającym i pielęgnującym, co znacząco poprawia wygląd skóry.

Co znajduje się w składzie preparatu na opalanie?

Producent zawarł w produkcie szereg dobroczynnych i naturalnych składników, co wpływa na niwelację ryzyka podrażnień. Przyjemny zapach pianki to efekt zastosowania atrakcyjnych aromatów, które uwalniają do otoczenia szereg ciekawych nut. Opalenizna uzyskana w wyniku zastosowania pianki jest w pełni naturalna. JoySun Mousse bardzo szybko się wchłania, umożliwiając podjęcie aktywności kilka chwil po nałożeniu produktu na skórę.

Jak aplikować piankę, aby uzyskać opaleniznę?

Piankę należy nałożyć delikatnie na dobrze oczyszczoną skórę. Nie należy wcześniej stosować kremów natłuszczających lub innych produktów bogatych w lipidy. Piankę rozprowadzamy bardzo dokładnie, pokrywając nią całe ciało. Należy zwrócić uwagę, aby na łokciach i innych zgięciach ciała warstwa preparatu była nieco grubsza. Po kilku minutach JoySun Mousse całkowicie się wchłania, dając natychmiast pożądany efekt brązujący. Po 3 minutach można już z powrotem założyć ubranie. Pełny efekt oczekiwanej opalenizny zostaje uzyskany po ok. 24 godzinach. Kilka godzin po nałożeniu pianki należy wstrzymać się przed kąpielą.

JoySun Mousse

JoySun Mousse i efekty stosowania

Podstawowym efektem stosowania JoySun Mousse jest uzyskanie zdrowej, naturalnej i w pełni bezpiecznej opalenizny. Składnikiem brązującym jest naturalny barwnik, który nie jest szkodliwy dla skóry. Wśród efektów dodatkowych stosowania produktu wyróżnia się np.: wzrost nawilżenia tkanki, większą jędrność skóry, przyjemny zapach i zdumiewający kolor skóry, która staje się odżywiona i odpowiednio nawilżona. Tuż po aplikacji da się zauważyć znaczącą zmianę kolorytu tkanki, a po pełnej dobie dochodzi do uzyskania pełnego efektu opalenia.

Opinie dotyczące delikatnego musu JoySun Mousse

W Internecie można znaleźć opinie dotyczące produktu JoySun Mousse, które w dużej części wychwalają ten produkt. Mimo, że opalenizna nie jest przesadnie trwała, a cały zabieg pielęgnacyjny trzeba sukcesywnie powtarzać – to i tak jest to znakomity sposób na uzyskanie szybkiego efektu opalenia. Pianka samoopalająca doceniana jest przede wszystkim za wydajność i skuteczność działania. 150 ml to całkiem pojemny rezerwuar, który pozwala na długotrwałe wykorzystanie produktu w praktyce.

Opalenizna, która może być niebezpieczna

Brak opalenizny świadczy o słabej ekspozycji na promienie słoneczne. Skóra staje się bardziej blada, zszarzała i mniej wyrazista. Nawet niewielka ekspozycja na intensywne światło słoneczne jest w stanie opalić nasze ciało. Z dawkowaniem słońca musimy jednak wyjątkowo uważać. W dłuższej perspektywie przebywanie w obszarze mocnego nasłonecznienia może być niebezpieczne. W skrajnych przypadkach nieostrożne opalanie może zakończyć się bolesnymi poparzeniami, udarem słonecznym a nawet chorobami skórnymi. Podobnie jest w przypadku wizytowania solarium – również w tym miejscu jesteśmy narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, które są związane z nieostrożnym dawkowaniem promieni UV. Kompromisem pomiędzy zachowaniem pełni zdrowia a uzyskaniem pełnej opalenizny może być JoySun Mousse.