Opinie

ÉleverLash – coś innego niż zwykła odżywka

Każda kobieta pragnie czuć się pięknie, nie dla świata, ale dla samej siebie. Jednym z ważniejszych elementów wartych podkreślenia jest oprawa oczu. Jak wiadomo, z oczu można wiele wyczytać. Pięknie podkreślone spojrzenie może dodać pewności siebie i atrakcyjności. Z tego powodu kobiety wydają tyle na tusze do rzęs, różnego typu odżywki i zabiegi przedłużania rzęs. Niestety tego typu zabiegi często nie dają wymarzonych efektów. Sztuczne rzęsy potrafią się odklejać, gubić, a nawet drażnić oczy. Tusze do rzęs są rozwiązaniem chwilowym, przecież nie można ciągle chodzić w pełnym makijażu. Chętnie używane są również różnego typu odżywki do rzęs, które często powodują podrażnienia bądź nawet problemy ze wzrokiem. W Internecie można znaleźć dużo pomysłów na domowe sposoby na piękne rzęsy niestety i to często daje odwrotny efekt. A gdyby tak istniał sposób na piękne rzęsy bez podrażnień? Może istnieje odżywka dostosowana do potrzeb kobiet, która pozwala na sięgnięcie po nią bez martwienia się o swoje delikatne oczy. Taką odżywką może być właśnie ÉleverLash.

ÉleverLash — co to takiego

ÉleverLash jest innowacyjną odżywką wychodzącą naprzeciw kobiecym potrzebom. Nowoczesna formuła sprawia, że rzęsy stają się zdrowsze, dłuższe i gęściejsze. Skład odżywki został dokładnie przebadany pod względem czynników alergizujących — nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tej odżywki. Odżywka pozwala na dogłębne wniknięcie składników dzięki odpowiedniej szczoteczce umożliwiającej nałożenie odżywki na rzęsy. Preparat pozwala na szybkie nałożenie serum, bez zbędnego tracenia czasu. Odżywka dostępna jest w opakowaniu zawierającym 3 ml produktu, które według producenta może wystarczyć na 3-6 miesięcy.

Jak działa odżywka ÉleverLash 

To proste, dzięki odpowiednio dobranym składnikom wnika głęboko do mieszków i je odżywia, sprawiając, że stają się gęstsze. Dodatkowo formuła stymuluje wzrost rzęs, dzięki czemu są dłuższe. Ma również właściwości regenerujące. To wszystko pozwala na otrzymanie pięknych rzęs jak z salonu kosmetycznego. Taki efekt można osiągnąć w domowym zaciszu bez konieczności odwiedzania kosmetyczki.

Skład odżywki

Skoro odżywka ma takie właściwości, to pewnie coś jest nie tak z jej składem. W końcu jak inaczej osiągnąć takie efekty. Nic bardziej mylnego. Producent w taki sposób połączył działanie 18 składników, że z całą pewnością może ją nazywać mianem innowacyjnej i zapewnić o braku skutków ubocznych. Jeżeli ktoś stosował już wcześniej odżywki do rzęs, to wie, że zazwyczaj producenci powstrzymują się od zapewnień o braku przeciwwskazań do użytkowania. W tym przypadku jest zupełnie inaczej — odżywka jest w pełni bezpieczna i nie uczula. W jej składzie można znaleźć:

Woda, Glikol Propylenowy, Gliceryna, Pantenol, Biotinyol Tripeptide-1, Bimatoprost, Alantoina, PEG-8, Tokoferol, Palmitynian Askorbylu, Kwas Askorbinowy, Kwas Cytrynowy, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Trietyloamina, Disodium EDTA.

Czytając ten skład, można zauważyć, że wszystkie składniki są bezpieczne i służą nawilżeniu, odżywieniu i stymulacji wzrostu rzęs jak np.:

  • Pantenol — ma działanie nawilżające i łagodzące podrażnienia,
  • Alantoina — posiada silnie właściwości nawilżające, regenerujące i przeciwzapalne,
  • Tokoferol — ma właściwości Wit. E korzystnie wpływając na skórę i wzrok,
  • Palmitynian Askorbylu i Kwas Askorbinowy —  połączenie tych dwóch związków daje rozpuszczalną formę Wit. C,
  • Biotinyol Tripeptide-1 — stymuluje wzrost rzęs,
  • Bimatoprost — zwiększa wzrost rzęs,
  • DMDM Hydantoin — hamuje rozwój mikroorganizmów.

Wszystkie składniki mają za zadanie odpowiednio zadbać o rzęsy nie powodując przy tym żadnych niepożądanych reakcji.

Dawkowanie

Odżywkę należy stosować raz dziennie. Najlepiej wieczorem po zmyciu makijażu. Pierwsze efekty można uzyskać po 2 tygodniach stosowania. Oczywiście dłuższe stosowanie zapewnia lepsze efekty. Gdy oczekiwane efekty zostaną uzyskane, wystarczy nakładać ją 2-3 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu.

Jakich efektów można się spodziewać

To jakie efekty zostaną osiągnięte, zależy od czasu użytkowania. Z pewnością można się spodziewać wydłużonych i pogrubionych rzęs. Składniki obecne w odżywce sprzyjają również regeneracji i odżywieniu. Rzęsy mogą stać się zdrowsze i przestać wypadać w nadmiarze. Można osiągnąć efekt doskonałych rzęs bez ingerencji kosmetyczki. Piękne długie rzęsy dodadzą atrakcyjności spojrzeniu i je podkreślą nawet bez makijażu.

ÉleverLash opinie

Opinie o produkcie

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii internautek. Doceniają właściwości, jakie posiada odżywka ÉleverLash. Większość twierdzi, że po dłuższym stosowaniu tego preparatu osiągnęły efekt zdrowych, wydłużonych rzęs widoczny nawet dla znajomych. Cenią ją również za bezpieczeństwo użytkowania. Brak właściwości alergizujących i podrażniających jest dużym atutem. Doceniają również możliwość używania jej przy wadach wzroku i używając soczewek kontaktowych.

Duża ilość pozytywnych opinii na temat tej odżywki sprawia, że warto ją wypróbować. Zwłaszcza jeżeli się szuka odpowiedniej odżywki do rzęs gwarantującej bezpieczeństwo użytkowania. Mając dosyć różnych zabiegów kosmetycznych niedających pożądanych efektów, można zastanowić się nad zakupem odżywki ÉleverLash. Może ta odżywka stanie się dla kogoś tą jedyną, zapewniając to coś, czego nie mogły zapewnić inne zabiegi.

ÉleverLash PROMOCJA