Opinie

Éleverbrow odżywka do brwi

Brwi narażone są na uszkodzenia głównie ze względu na to, że poddawane są częstej regulacji, a także malowane. Mechaniczne ich uszkodzenia mogą powodować, że zaczynają wyglądać źle i tracą swój urok. Brwi podkreślają spojrzenie i nadają mu głębie, a także wpływają na ogólne rysy twarzy. Niewłaściwie przeprowadzana ich regulacja może osłabić włoski i sprawić, że brwi będą wyglądały źle. Na ich złą kondycję wpływać mogą także różnego rodzaju czynniki genetyczne, wiek oraz przyjmowane leki. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, aby je odbudować i przywrócić doskonały wygląd. Jedną z takich metod jest stosowanie odżywki EleverBrow. 

Czym jest odżywka EleverBrow?

EleverBrow to odżywka, której zadaniem jest odbudowanie zniszczonych brwi. Dzięki regularnej aplikacji stają się one wyraźnie gęstsze i mocniejsze. Odzyskują także swój głęboki kolor, a pojedyncze włoski wypadają zdecydowanie wolniej. Kurację z jej użyciem można przeprowadzić w zaciszu własnego domu. Dzięki spektakularnym efektom, jakie daje jej stosowanie może ona być świetną alternatywą dla makijażu permanentnego. 

W jaki sposób działa odżywka ÉleverBrow?

Głównym sekretem skutecznego działania EleverBrow jest specjalnie opracowana formuła. Jest oparta wyłącznie na sprawdzonych oraz naturalnych składnikach, dzięki czemu jej stosowanie jest w pełni bezpieczne. Aktywne składniki wnikają w głąb skóry pobudzając znajdujące się tam cebulki pojedynczych włosków i pobudzają je do wzrostu. Sprawia to, że brwi stają się gęste i uzupełniają miejsca z ubytkami. Jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie bez efektu sztuczności. Odżywka działa pozytywnie także na włoski, które już znajdują się na powierzchni skóry. Wzmacnia ich trzon, odżywia oraz widocznie poprawia kondycję już w ciągu kilku tygodni. Dzięki regularnemu stosowaniu są one mocniejsze i wyraźnie pogrubione. Jej działanie potwierdzone zostało przez liczne badania kliniczne, które odbywały się w specjalistycznym laboratorium. 

Éleverbrow to odżywka do brwi

EleverBrow – skład

Odżywka ta została stworzona na bazie bezpiecznych i skutecznych składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Są to produkty najwyższej jakości, dzięki którym stosowanie odżywki jest w pełni bezpieczne dla delikatnej okolicy oczu. Jej głównym składnikiem jest gliceryna. Skutecznie wiąże ona wodą, co chroni przed wysuszeniem. Tworzy na skórze wartę ochronną zabezpieczającą przed nadmierną utratą wody, co sprawia, że jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Kolejnym składnikiem naturalnym, jaki znaleźć można w składzie odżywki jest świetlik. Dostarcza cebulkom brwi cennych flawonoidów, odżywczych mikroelementów oraz kwasów fenolowych. Mają one dobroczynny wpływ na ich ogólną kondycję i wygląd. Z kolei hydrolizowana keratyna uzupełnia jej niedobory, dzięki czemu włoski stają się mocniejsze i przestają wypadać. Stają się odżywione na całej długości. Oprócz tego w składzie EleverBrow znajduje się również łagodzący panthenol, witamina C likwidująca wolne rodniki i spowalniająca procesy starzenia, a także Biotinoyl Tripeptide-1, czyli składnik odpowiadający za postawanie nowych włókien kolagenowych.

Jak stosować EleverBrow?

Odżywkę EleverBrow należy stosować raz dziennie. Za pomocą specjalnego aplikatora należy nanieść preparat na brwi. Najlepiej jest to robić wieczorem po zmyciu makijażu i oczyszczeniu twarzy. Nałożona na czystą skórę zdecydowanie szybciej i lepiej się wchłonie. Przyspieszy to działanie składników regenerujących i wzmacniających. Odżywkę należy pozostawić do całkowitego wchłonięcia.

ÉleverBrow

Efekty regularnego stosowania EleverBrow

Efekty stosowania odżywki są widoczne już po 3-4 tygodniach. Ich kolor staje się zdecydowanie mocniejszy, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego ich malowania. Ich kształt staje się regularny, co ogranicza konieczność ich regulacji. Włoski pojawiają się w miejscach, gdzie były bardzo rzadkie, a brwi stają się wyraźne i gęste. Zdecydowanie lepiej się układają, a także wpływają pozytywnie na oprawę oczu oraz ogólne rysy twarzy

Opinie o EleverBrow

W internecie znaleźć można wiele opinii zadowolonych użytkowniczek, które dzielą się z innymi swoimi opiniami odnośnie stosowania EleverBrow. Oto kilka z nich:

Przez częstą regulację i mocny makijaż moje brwi stały się rzadkie i bardzo słabe. Bez makijaży były praktycznie nie widoczne. Koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie EleverBrow. Na początku byłam sceptyczna, gdyż nigdy nie stosowałam tego rodzaju produktów. Ale efekty już po pierwszych kilku tygodniach mnie zachwyciły. Moje brwi stały się wyraźniej gęste i ciemniejsze. Już nie muszę ich malować!

Karolina 36 lat
Éleverbrow opinie

Stosuję EleverBrow już od dwóch miesięcy i efekty mnie zaskoczyły. Moje brwi mają ładny kształt, ubytki zostały zapełnione nowymi włoskami. Nie muszę ich już regulować tak często jak kiedyś. Aplikacja preparatu zajmuje zaledwie kilka chwil. Jest to w pełni bezpieczna odżywka, która nie wywołuje u mnie żadnych alergii ani innych skutków ubocznych, a miałam taki problem z innymi preparatami do brwi. Na pewno będę stosować EleverBrow nadal.

Anna 29 lat