Produkty

Czym jest WOW! BROW FIXING GEL i dlaczego warto go mieć w kosmetyczce?

Naturalnie gęste i wyraziste brwi zdarzają się bardzo rzadko. Zazwyczaj trzeba trochę pomóc naturze, by stworzyć piękną oprawę twarzy. Pomóc w tym może specjalistyczny żel do stylizacji brwi, który zadowoli nawet najbardziej wymagające użytkowniczki.

Piękne, gęste brwi mogą wykonturować całą twarz i nadać jej wyrazistości. Niestety często, aby to osiągnąć, trzeba stosować specjalne kosmetyki, które nie zawsze przynoszą pożądane efekty. Dlatego powstał WOW! BROW FIXING GEL w odpowiedzi na potrzeby użytkowniczek marzących o pięknie wykonturowanych brwiach.

Dlaczego warto zadbać o wygląd brwi?

Brwi mogą zupełnie odmienić wygląd twarzy. Wiedzą o tym szczególnie posiadaczki rzadkich i jasnych włosków, które po zrobieniu makijażu potrafią popsuć cały efekt. W końcu jest to jeden z najbardziej wyróżniających się elementów sam w sobie będący wizytówką. Dobrze wymodelowane i wycieniowane brwi mogą pięknie podkreślić oprawę oczu i wykonturować całą twarz. Co więcej, odpowiedni obrys może poprawić całą estetykę makijażu, nadać spojrzeniu wyrazistości, odwrócić uwagę od niedoskonałości, a nawet odmłodzić. Niestety z różnych przyczyn włoski bywają rzadkie, jasne, często też nadmiernie wypadają. Dlatego kobiety sięgają po różne kosmetyki do malowania brwi. Oczywiście nie wszystkie produkty działają tak samo. Bywa i tak, że kredka lub pomada do brwi wyciera się, lub spływa już po chwili od naniesienia bądź wygląda nienaturalnie. Właśnie dlatego powstał specjalistyczny żel do stylizacji brwi WOW! BROW FIXING GEL, który nie tylko pomaga pięknie wykonturować brwi, ale również wzmacnia je, odżywia i działa nawet do 12 godzin, dzięki czemu cały dzień można się cieszyć nienagannym makijażem. 

Czym jest WOW! BROW FIXING GEL?

WOW! BROW FIXING GEL to lekki żel do stylizacji brwi pozwalający na ich wykonturowanie i wypełnienie. Produkt dostępny jest w dwóch odcieniach — z jasnymi i ciemnymi pigmentami. Dzięki temu mogą z niego korzystać zarówno brunetki, jak i blondynki. Delikatna pigmentacja pozwala na uzyskanie naturalnego koloru bez tworzenia nieestetycznej maski. Żel można stosować samodzielnie lub jako produkt utrwalający inne kosmetyki. Żelowa konsystencja jest łatwa w aplikacji, a do tego nie spływa i nie tworzy grudek. Co więcej, produkt jest odporny na czynniki zewnętrzne i utrzymuje się na skórze od 6 do 12 godzin. Dodatkowym atutem jest prosty aplikator w postaci elastycznej szczoteczki o miękkim i różnej długości włosiu. Dzięki temu aplikacja żelu jest bardzo prosta i równomierna.

WOW! BROW FIXING GEL

WOW! BROW FIXING GEL

W jaki sposób żel BROW FIXING może pomóc?

Przede wszystkim kosmetyk został stworzony po to, aby wymodelować brwi i je zagęścić i właśnie takiego efektu można się po nim spodziewać. Jednak to nie wszystko, gdyż w jego składzie znalazły się również składniki, które odżywiają i stymulują porost włosków, dzięki czemu brwi staną się gęstsze. Kosmetyk świetnie sprawdzi się na co dzień jako uzupełnienie dziennego makijażu, a także na specjalne okazje. Ze względu na długo utrzymujący się efekt może być pomocny podczas tworzenia makijażu, który będzie musiał sprostać nawet bardzo intensywnemu zajęciu bez spływania i tworzenia smug. Co więcej, może działać jako utrwalacz do stosowania razem z kredką do brwi. Jak widać, jego działanie sprawia, że może pomóc zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowych sytuacji wymagających wyjątkowych kosmetyków.

Przyjazny dla skóry i brwi skład

Żel do brwi został stworzony z naturalnych ekstraktów roślinnych i innych bezpiecznych dla skóry substancji, które zostały dokładnie przebadane. Dlatego bez przeszkód można go stosować w każdej chwili i tyle razy ile się chce. W jego składzie znajdują się także składniki odżywiające i regenerujące włoski. W kosmetyku obecne są emolienty odżywiające i nawilżające włoski, jak również tworzące na nich warstwę ochronną. Ponadto żel zawiera olej rycynowy, który silnie odżywia, a także stymuluje porost włosków. Co więcej, rycyna delikatnie przyciemnia brwi oraz zapobiega wypadaniu. 

Jakie efekty można uzyskać stosując WOW! BROW FIXING GEL

Najważniejsze efekty, jakie można uzyskać, stosując ten produkt to doskonałe przyciemnienie i podkreślenie brwi. Jednak z tym żelem można również wspomóc ich odbudowę, wzmocnić włoski i je dobrze odżywić. Dzięki temu nie będą nadmiernie wypadały, a nawet staną się gęstsze i zdrowsze. Naturalne podkreślenie będzie idealnie komponowało się zarówno z lekkim, jak i mocniejszym makijażem.

WOW! BROW FIXING GEL

Jak stosować — wystarczy chwila, by osiągnąć upragniony efekt 

Aplikacja żelu WOW! BROW FIXING GEL jest niezwykle prosta dzięki precyzyjnej szczoteczce i formie kosmetyku. Wystarczy wstrząsnąć pudełeczko przed użyciem, aby wystarczająca ilość produktu znalazła się na aplikatorze i działać. Zawsze należy zaczynać nakładanie żelu od wewnętrznej strony, kierując szczoteczkę ku zewnętrznej części. Następnie można wystylizować brwi w sposób, jaki najbardziej dopowiada upodobaniom i gotowe.  

Dobre opinie mówią same za siebie

Żel WOW! BROW FIXING GEL cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowniczek i jest chętnie polecany innym. Dlatego można mieć pewność, że kupuje się dobry jakościowo produkt, po którym można oczekiwać upragnionego działania. Posiadaczki tego żelu nie tylko chwalą go za dobre właściwości stylizujące i podkreślające brwi, ale również za działanie pielęgnacyjne, dzięki któremu brwi stają się zdrowsze i piękniejsze w sposób naturalny. Dodatkowo kosmetyk ceniony jest za swój naturalny i bezpieczny skład, co w przypadku tego typu produktów nie jest regułą. Żel wyróżnia się także wśród innych kosmetyków swoją wytrzymałością, dzięki której przetrwa nawet deszcz. Z całą pewnością jest to produkt wart wypróbowania dla kobiet, które pragną cieszyć się pięknymi brwiami w każdej sytuacji.

WOW! BROW FIXING GEL
PROMOCJA