Opinie

Corsanum – nadciśnienie i zbyt wysoki cholesterol

Nadciśnienie i wysoki cholesterol to zabójczy duet, niezależnie od wieku. Naukowcy szacują, że z problemem boryka się blisko 6 milionów Polaków. Niewielki odsetek udaje się jednak do lekarzy. Wysokie ciśnienie sprawia, że cholesterol „wchodzi” w ściany naczyń krwionośnych. W taki sposób dochodzi do miażdżycy, której skutkiem bardzo często są m.in. zawał serca czy udar mózgu. O serce trzeba dbać. Bez względu na wiek. Z pomocą przychodzi Corsanum.

Jak odkryć problem?

Regularne badania przeprowadzane w gabinecie lekarskim pozwalają nam w porę wykryć nieprawidłowe wartości ciśnienia tętniczego, a także podwyższony poziom cholesterolu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że tego typu badania powinniśmy wykonywać po czterdziestym roku życia raz do roku. Nie oznacza to jednak, że młodsi nie powinni się badać. Kto powinien wykonywać takie badania wcześniej? Przede wszystkim osoby z grup ryzyka borykające się z otyłością, nadwagą, osoby palące oraz chorujące na cukrzycę. Monitorowanie swojego stanu zdrowia powinny rozpocząć także osoby, u których w rodzinie występują choroby sercowo-naczyniowe.

jak poradzić sobie z problemem?

O ile wysoki poziom cholesterolu nie jest najłatwiejszy do zdiagnozowania bez badań, o tyle podwyższone ciśnienie bardzo często objawia się uderzeniami gorąca, uczuciem kołatania serca, bólami głowy, a także uczuciem niepokoju w klatce piersiowej. W przypadku wystąpienia takich objawów warto sięgnąć po ciśnieniomierz lub udać się do placówki medycznej, gdzie sprawdzimy poziom naszego ciśnienia tętniczego.

Wiele lekarzy w przypadku dolegliwości zaleca dawkowanie garści tabletek każdego dnia. Czy jest to jednak konieczne? Absolutnie nie! 

Corsanum – zadbaj o prawidłową pracę serca!

Corsanum to unikalna kompozycja naturalnych składników roślinnych. W jednej tabletce znajdziemy aż sześć składników aktywnych, które zadbają o nasz układ krążenia kompleksowo, każdego dnia. Wszystkie składniki od wieków znane są w medycynie ludowej ze swoich unikalnych właściwości. To właśnie dzięki nim Corsanum jest niezawodnym suplementem diety, które wzmacnia ściany naczyń krwionośnych od wewnątrz, normalizuje lipidy oraz poziom cholesterolu we krwi czy poprawia transport tlenu we krwi. Co ważne, skutecznie chroni serce przed zawałem i udarem oraz zapobiega skokom ciśnienia tętniczego

Corsanum

Corsanum

Corsanum – skład 

W skład Corsanum wchodzą jedynie bezpieczne i znane składniki naturalne. Dawki zastosowane w suplemencie dobrane są w taki sposób, aby jego działanie było maksymalnie skuteczne. Co znajdziemy w składzie?

  • Ekstrakt z liści kolendry siewnej. Przeciwdziała ona miażdżycy, obniża poziom złego cholesterolu zwiększając jednocześnie poziom tego dobrego, a także obniża ciśnienie krwi.
  • Ekstrakt z kwiatów głodu dwuszyjkowego. Również przeciwdziała on miażdżycy, a także wzmacnia serce, poprawiając jego ukrwienie i obniża cholesterol.
  • Ekstrakt z ziela oregano. Przywraca ciśnienie do normy, wzmacnia naczynia krwionośne oraz wspomaga wszelkie funkcje serca.
  • Ekstrakt z nasion winorośli właściwej. Działa ona ochronnie na serce, normalizuje jego rytm oraz poprawia przepływ krwi. Co ważne, zapobiega tworzeniu się zakrzepów oraz pobudza tkanki do regeneracji. 
  • Ekstrakt z liści oliwki europejskiej. Jej zadaniem jest wzmocnienie serca poprzez wspomaganie krążenia i obniżenie ciśnienia.
  • Żelazo. Jest niezwykle ważny podczas prawidłowego transportu tlenu oraz produkcji krwinek czerwonych.
Corsanum

Corsanum – jak dawkować?

Corsanum należy przyjmować w postaci dwóch kapsułek dziennie. Każdą z nich należy popić szklanką wody. 

Corsanum – dlaczego warto?

Czym właściwie jest ciśnienie tętnicze? Jest to siła, z jaką krew przepływa przez naczynia krwionośne. Najwyższe ciśnienie panuje w największych tętnicach znajdujących się w pobliżu serca. Właśnie dlatego dbanie o nie jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie możemy zrobić dla swojego zdrowia.

Corsanum

Jakie są efekty stosowani Corsanum? Corsanum pomoże nam wyregulować ciśnienie, poprawić ukrwienie, wzmocnić naczynia krwionośne oraz obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi. Jednocześnie, będzie stanowił skuteczną ochronę przed powstawaniem zakrzepów i zatorów występujących w naczyniach krwionośnych. 

To jednak nie wszystko. Corsanum wspomoże pracę naszego serca, jeżeli wszelkie szkodliwe nałogi nie są nam obce. Najpopularniejszym z nich jest nałóg papierosowy. O kondycję naszego serca musimy zadbać również wtedy, gdy odczuwamy nieustanne zmęczenie oraz mamy podwyższony poziom złego cholesterolu. 

Dlaczego jest to tak ważne? Jeżeli układ krążenia narażony jest na tego rodzaju czynniki, ryzyko zawału serca drastycznie wzrasta. Rośnie także ryzyko udaru niedokrwiennego oraz krwotocznego. 

Corsanum – opinie

W Internecie znajdziemy wiele opinii na temat suplementu. Wszyscy chwalą sobie działanie Corsanum. Jedni suplementują go ze względu na wiek, inni na problemy z ciśnieniem, które już się pojawiły. Corsanum działa doskonale w każdym przypadku – poradzi sobie z cholesterolem i nadciśnieniem przy stresującym trybie życia, jeżeli chcemy wspomóc nasz układ krążenia, jesteśmy w grupie ryzyka osób zagrożonych zawałem serca czy chcemy w naturalny sposób obniżyć ciśnienie krwi. Wiele zadowolonych osób to najlepszy dowód na działanie Corsanum. Opinie możemy znaleźć na oficjalnej stronie suplementu. 

Corsanum PROMOCJA