Efekty, Opinie, Produkty

Colossus Gel co to jest

Niewielu mężczyzn jest dumnych z rozmiarów swojego przyrodzenia. Okazuje się, że za mały penis staje się przyczyną kompleksów. Niestety tylko pięciu na stu mężczyzn może pochwalić się długością przekraczającą 16 cm. Pozostali coraz częściej decydują się powiększanie penisa. Zabiegi chirurgiczne nie są jednak dla wszystkich bezpieczne. Nie dla wszystkich także dostępne przez wzgląd na cenę, listę przeciwwskazań i długi czas rekonwalescencji. Dodatkowe centymetry to zupełnie inny wymiar satysfakcji seksualnej, zarówno dla mężczyzny, jak i partnerki. Nic dziwnego więc, że z powodu małego członka mężczyźni stronią od kontaktów seksualnych. Na szczęście przy dostępie do nowoczesnych technologii przy wsparciu urologów udało się opracować zupełnie innowacyjny środek na powiększanie penisa, który można zastosować zupełnie bezpiecznie w warunkach domowych. Czy Colossus Gel rzeczywiście jest tak skuteczny i powiększa penisa bez bólu nawet o 7 cm?

Czym jest Colossus Gel?

Powstały w efekcie wieloletniej pracy żel powiększający penisa Colossus Gel ma za zadanie zapewnić większy rozmiar męskiego przyrodzenia, a także poprawić funkcje seksualne i korzystnie wpłynąć na jakość zbliżeń. Ten specjalistyczny preparat został stworzony z myślą o mężczyznach szukających naturalnej metody wydłużającej członka. Colossus Gel to ciekawa alternatywa dla operacji oraz tabletek. Producent zapewnia, że w ciągu 4-5 tygodni przy regularnym stosowaniu żelu życie intymne mężczyzny powinno się diametralnie zmienić. Pierwsze efekty wydłużenia penisa powinny pojawić się w 2 lub 3 tygodniu kuracji. 

Jak działa?

Colossus Gel to produkt na powiększanie penisa zapewniający nieinwazyjne, naturalne działanie. Wysoce bezpieczna formuła wpływa na rozrost ciał jamistych znajdujących się w strukturze członka. Preparat pobudza organizm do uwalniania testosteronu, męskiego hormonu odpowiedzialnego za kondycję seksualną. Działanie Colossus Gel obejmuje nie tylko intensywne zwiększanie przyrodzenia pod względem długości i obwodu. Produkt zapewnia szersze działanie, wpływając korzystnie na ogólną sprawność seksualną. Poprawia funkcje płciowe. Przeciwdziała impotencji. Podnosi poziom libido oraz wspiera męską witalność. Wyróżnia się:

 • kompleksowym działaniem,
 • recepturą bezpieczną dla każdego,
 • przyjemną żelową formułą.

Skład Colossus Gel

Naturalna receptura Colossus Gel sprawia, że powiększanie penisa bez ryzyka staje się dostępne dla każdego. Już nie trzeba wybierać między niebezpiecznymi rozwiązaniami. Skład Colossus Gel to szereg substancji pochodzących z natury. Są one dobrze tolerowane przez organizm mężczyzny. Receptura powstała pod okiem specjalistów urologicznych. Nie ma w niej podejrzanych substancji. Powstała z wykorzystaniem kilku składników, by skutecznie i niezawodnie dodawać kilka centymetrów nawet w przypadku wyjątkowo krótkiego członka. Producent wymienia składniki znajdujące się w Colossus Gel, więc nie ma powodu, by wątpić w jego szczere intencje. Naturalne ekstrakty zawarte w żelu to przede wszystkim:

 • Wyciąg z żeń-szenia – słynie z właściwości poprawiających kondycję seksualną mężczyzn, wpływa na wielkość członka w czasie stosunku płciowego. Badania potwierdziły, że żeń-szeń zwiększa syntezę tlenku azotu, dzięki czemu rozszerzają się naczynia krwionośne i do ciał jamistych penisa napływa krew, czyniąc członek masywnym i wzbudzającym zachwyt.
 • Wyciąg z owsa wpływa na zwiększanie produkcji testosteronu. Wspomaga potencję i korzystnie działa na pęcherz moczowy.
 • Wyciąg z ostrych papryczek zwiększa napływ krwi do członka, poprawia odczuwanie satysfakcji seksualnej poprzez zwiększenie wrażliwości miejsc intymnych.
 • Wyciąg z rozmarynu stymuluje naczynia krwionośne, by lepiej wypełniały strukturę penisa. Dodatkowo kojąco działa na skórę. 
 • Olejek miętowy zwiększa elastyczność skóry, ma właściwości odżywcze i nawilżające. W efekcie członek może bezpiecznie i bezboleśnie rozciągać się do rozmiaru, jakiego wcześniej nie osiągał. 
Collosus Gel

Colossus Gel dawkowanie

Colossus Gel to preparat do stosowania zewnętrznego. Należy używać go miejscowo na skórę raz na dzień. Wystarczy małą ilość nałożyć na skórę penisa i wsmarować, doprowadzając go do niepełnego wzwodu. W czasie rozprowadzania produktu warto wykonać proste ćwiczenie. W tym celu trzeba objąć żołądź jedną ręką, drugą chwycić przyrodzenie jak najbliżej jąder. Ręką trzymającą obszar przy wierzchu penisa wykonywać ruchy delikatnie uciskające, takie, które nie spowodują bólu. Taką czynność należy powtórzyć.  Przed pierwszym zastosowaniem Colossus Gel zaleca się wykonanie próby uczuleniowej. Chodzi o sprawdzenie ewentualnej reakcji alergicznej. Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę przedramienia. Jeśli nie pojawi się uczulenie, można od przystąpić do aplikowania preparatu w miejscach intymnych.

Colossus Gel efekty stosowania

Regularne stosowanie Colossus Gel szybko przynosi efekty. Rezultaty obiecywane przez producenta to:

 • dodatkowe 7 cm w rozmiarze penisa,
 • wydłużenie stosunków seksualnych ze względu na dłuższe, solidne erekcje,
 • wzrost libido i częstsze kontakty intymne,
 • zażegnanie problemów z erekcją,
 • intensywniejsze doznania.

Już pierwszy tydzień kuracji powinien zaowocować mocniejszymi erekcjami. Każdy kolejny stosunek stanie się dłuższy i intensywniejszy w doznaniach. Na przełomie drugiego i trzeciego tygodnia pojawiają się pierwsze zmiany w wielkości przyrodzenia. Członek staje się coraz dłuższy i po upływie czterech tygodni można cieszyć się zupełnie inną jakością życia seksualnego. 

> COLOSSUS GEL Promocja <

Opinie

Okazuje się, że w przypadku Colossus Gel opinie zamieszczane w internecie rzeczywiście potwierdzają działanie produktu, o jakim mówi producent. Mężczyźni są zadowoleni z kuracji i bez większych trudności uzyskują nawet dodatkowe 7 cm! Produkt pozwala odzyskać pewność siebie, skuteczniej i efektywniej zaspokajać partnerki, także te wymagające. Pozytywne opinie o Colossus Gel mają także specjaliści. Zapewniają, że ten żel to połączenie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Kuracja rzeczywiście nie wiąże się z żadnym trudem. Wystarczy regularne wsmarowywanie żelu w penisa. Na pewno ćwiczenia mogą dodatkowo pomóc i warto, by stały się elementem codziennej rutyny. 

opinie-efekty.pl/premiumcollagen5000